PTE چیست ؟!

شرایط تعیین سطح و مشاوره:

آزمون PTE یا همان Pearson Test of English، یکی از معتبرترین آزمون‌ های بین المللی زبان انگلیسی برای کسانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور  و یا مهاجرت به کشورهای انگلیس زبان را دارند. این آزمون توسط موسسه Pearson برگزار می‌شود. آزمون PTE، درست همانند آزمون آیلتس IELTS در دو ماژول جنرال (General) و آکادمیک (Academic) برگزار می‌شود. کار آزمون PTE مثل بسیاری از آزمون های بین المللی دیگر سنجیدن چهار مهارت اصلی صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) است.

اما فایده این آزمون چیست؟

به گفته وبسایت Pearson، مدرک PTE در سراسر دنیا معتبر بوده و توسط هزاران دانشگاه در جهان پذیرفته می‌شود. بعضی از معروف‌ترین دانشگاه‌هایی که مدرک PTE را می‌پذیرند دانشگاه‌های Yale و Harvard Business School هستند.

مدرک PTE آکادمیک برای درخواست ویزای اقامت کشورهای استرالیا و نیوزیلند نیز معتبر است.

برای اطلاع دقیق‌تر از اینکه مدرک آزمون PTE به درد شما می‌خورد یا خیر و اینکه به چه نمره‌ای نیاز دارید، بهتر است با وکیل خود هم مشورت کنید!

Listening

3 جلسه – 12 ساعت
3 Sessions – 12 hours

Reading

3 جلسه – 12 ساعت
3 Sessions – 12 hours

Writing

3 جلسه – 12 ساعت
3 Sessions – 12 hours

Speaking

3 جلسه – 12 ساعت
3 Sessions – 12 hours

شرایط برگزاری دوره و ویژگی های آن

دوره PTE در موسسه ایران آیلتس به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شوند. این کلاس‌ها با توجه به نیازهای شما و با استفاده از معتبرترین منابع آزمون PTE برگزار می‌شوند.

دقیقا شبیه به سایر دوره ها، ابتدا توسط متخصصان آموزشی ما تعیین سطح می شوید تا مشخص شود چقدر فاصله تا بدست آوردن نمره مطلوب دارید و از طرفی چه کتاب‌هایی برای مطالعه بایسی استفاده کنید!

ارتباط با ما

نظرسنجی

شبکه های اجتماعی